Pandemia niestety nie pozwala  zapomnieć o sobie. Nacieszyliśmy się nieco ponad miesiąc tzn. normalnością, chociaż i tak była pełna obostrzeń. Wchodzimy w nauce w kolejny okres kwarantanny, ciężki czas przed nami. Większość z nas na szczęście rozumie powagę sytuacji, dostosowuje się do wymogów pandemicznych. Wzmożoną  falę zachorowań mamy dopiero przed sobą. Do znudzenia będę powtarzać, noście maseczki, nie czytajcie, bądź podchodźcie z rezerwą do tysięcy fake newsów, których namnożyło się w Internecie. Nie wierzcie  w teorie spiskowe i  negowanie koronawirusa. Wy jesteście młodzi, zapewne wielu z was już bezobjawowo przeszło zakażenie. Pomyślcie jednak o bliskich, rodzicach, dziadkach, oni mogą nie mieć tytle szczęścia i choroba może przebiegać bardzo ostro. Brak maseczki to manifest głupoty, ignorancji samolubnego podejścia do całej zaistniałej sytuacji. Proszę pamiętajcie o tym. Dla nas wszystkich to bardzo trudny okres, spotykamy się z wami w bibliotece i widzimy, jak pandemia zmienia  nas wszystkich. Moi drodzy traktujcie zdalne nauczanie poważnie, bądźcie dobrej myśli, przecież kiedyś będzie jeszcze normalnie. W tym trudnym czasie przychodźcie do nas do biblioteki, wprowadziliśmy dyżury i jesteśmy do waszej dyspozycji każdego dnia od 9.00-12.00. My i książki czekają!

Zdrowego czasu!

opracowała : Jolanta Stoszek