Wielkimi krokami zbliża się weekend, tym razem wyjątkowy…. mikołajkowy. Jakaż to była radość, gdy byliśmy małymi dziećmi, czekaliśmy  z wypiekami na twarzy kiedy On – Święty Mikołaj  przyjdzie, sprawdzało się raz po raz czy nie ma już prezentu pod poduszką …..piękne czasy. Choć już jesteśmy dorosłymi ludźmi, to zwyczaj obdarowywania się upominkami wciąż sprawia ogromną frajdę i daje poczucie szczęścia. Ja również mam dla Was na ten radosny okres malutki prezent w postaci książki, lektury na weekend , nie inaczej tylko ze szczęściem w tytule „Buty szczęścia”.

To kolejna porcja dobrej energii od psycholog Ewy Woydyłło, która radzi co możemy zrobić dla siebie, co dla innych, a co uczynić dla swojego związku. Przestrzega też przed tym, czego absolutnie nie powinniśmy robić i jak zawsze zapewnia, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Podaje sprawdzone recepty na to JAK ŻYĆ, ABY BYŁO NAM DOBRZE ZE SOBĄ I INNYM Z NAMI.

W książce – obok odpowiedzi na ważne pytania –znajdziecie również nastrojowe ilustracje, które wprowadzają w dobry nastrój, wywołują uśmiech i wzbudzają pozytywne emocje. Czegoż można chcieć więcej, zapraszam do świetnej lektury , co więcej sprawdzonego przepisu na udane życie i bardzo miłego  mikołajkowego wieczoru.

Źródło: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/72302/buty-szczescia

Opracowała : Jolanta Stoszek