11 czerwca w czytelni biblioteki ZSTE odbyła się VI edycja Konkursu czytelniczego. Po przeczytaniu czterech tekstów (Leonie Swann: „Sprawiedliwość owiec”, Iwan Turgieniew: „Mumu” oraz opowiadania Stanisława Lema: „Podróż siódma” i „Podróż trzynasta” z „Dzienników gwiazdowych”) uczestnicy spotkali się w czytelni by w miłej atmosferze odpowiedzieć na pytania dotyczące w/w książek. Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzieliła Anna Niewiadoma z kl. 2F i tym samym zajeła pierwsze miejsce w konkursie. Drugie miejsce przypadło w udziale Karolinie Danek z kl. 3F a trzecie Patrycji Proszek z 2F. Nagrody zostaną wręczone w najbliższym czasie. Gratulujemy.
W BIBLIOTECE
KSIĄŻKI POLECANE
- Ostatnio dodane
- Jarek Marszalik
- Magda Kęsek
- Jola Stoszek
- Julia Gierat
- Julia Malina
- Kasia Górszczak
- Natalia Bal
- Natalia Jarosz
- Joanna Baran
- Julita Pasek
- Mateusz Paszkot
- Natalia Światłoń
- Karolina Górka
- Rafał Orłowicz
- Patrycja Haberkiewicz
- Julia Bulik
- Łukasz Stręk
- Andrii Makhynko
- Filip Proszkowiec
- POZOSTALI