Wakacje tuż tuż, odbierzecie świadectwa i nadejdzie czas odpoczynku od bardzo trudnego roku szkolnego. Znowu większość czasu spędziliśmy w domach, może to już ostatni raz tak było i oby ta cała pandemia odeszła w zapomnienie. Cieszcie się nadchodzącymi wakacjami, niech to będzie czas relaksu, swobody, przygód, podróży w znane i mniej znane zakątki kraju czy świata. Uważajcie na siebie każdego dnia i wracajcie jesienią wypoczęci, opaleni, zrelaksowani.
W naszej bibliotece znajdziecie mnóstwo ciekawych przewodników po różnych zakątkach świata, ale i Polski. Warto wypożyczyć, niekoniecznie wyjeżdżając gdzieś daleko, ale choć w ten sposób przybliżyć sobie kulturę , obyczaje, zwyczaje mieszkańców odległych krajów.

Życzę wam w imieniu całego zespołu biblioteki ciekawych wakacji, czy to w górach, nad morzem, wśród jezior z plecakiem, pod namiotem, przede wszystkim bezpiecznych ,pełnych radości, spokoju i beztroskiego leniuchowania oczywiście w towarzystwie dobrej lektury. Odpoczywajcie i do zobaczenia !

Opracowała: Jolanta Stoszek